Візок з нержавіючої сталі

Візки виробничі виготовляються з нержавіючої сталі на колесах різних розмірів та модифікацій в залежності від побажань клієнта. Таке промислове обладнання використовується для збирання посуду, для сервірування столів, перевезення напоїв, страв, ліків та медичного інвентарю.

Всі вироби виготовляються із високоякісної нержавіючої харчової сталі AISI 304 виробництва INOX (Італія) або ThyssenKrupp (Німеччина). Всі виробничі візки на колесах бувають 2-х, 3-х ярусними, і мати кошик для збору відходів. Каркас виконаний з нержавіючої труби розміром 40*40, полиця – з нержавіючої сталі з поперечним ребром жорсткості.

Виробничі візки для балонів мають попит на різних промислових підприємствах, будівлях, підприємствах ЖКГ та будь-яких фірмах, де передбачено перевезення балонів. Перевезення цього вантажу на таких візках може відбуватися всередині приміщення та на вулиці. Усі візки можуть оснащуватися пневматичними чи литими колесами. Пневматичні дозволяють вільно переміщати візок нерівними поверхнями.

Всі візки виробничі виготовляються з нержавіючої сталі AISI 304 італійського INOX або німецького ThyssenKrupp виробництва. Полиця для розміщення балонів також виконується з нержавіючої сталі і має поперечне ребро жорсткості. За бажанням клієнта можливі будь-які модифікації та розміри конструкції.

Торгово-виробниче підприємство ПромТорг Україна пропонує купити візки виробничі з нержавіючої сталі нашого виробництва за найкращими цінами. Таке обладнання використовується для сушіння та збирання посуду, для сервірування столів, перевезення напоїв, страв, інших вантажів, а також ліків та медичного інвентарю. На сьогоднішній день візки з нержавіючої сталі зустрічаються в різних галузях діяльності. Дане обладнання сертифіковане та відповідає всім стандартам якості. Замовити візки виробничі з нержавіючої сталі ви можете у наших менеджерів за телефоном +38 (066) 163-09-05. Всі виробничі візки з нержавіючої сталі, купити які ви можете за конкурентними цінами, доступні для продажу в кредит або лізинг терміном на 3, 6, 10 місяців з мінімальними переплатами. Також,


У компанії ПромТорг кожен може придбати візки з нержавіючої сталі в готовому вигляді, так і на замовлення. При покупці звертайте увагу на вантажопідйомність конструкції, а також її призначення. Ми гарантуємо високу якість кожного виробу та привабливі розцінки. Наші компетентні менеджери допоможуть вам визначитися з вибором та прорахують необхідні параметри та складові майбутньої конструкції. Ми організуємо оперативну та безпечну доставку вашого замовлення до будь-якої точки України. На сайті компанії ПромТорг ви можете також купити гастроємність із нержавіючої сталі за вигідними цінами.