Професійна індукційна плита для кухні

Кращі ціни на індукційні професійні плити ✔ 100% гарантія якості ✔ доставка по Україні ✔ продаж в кредит ✔ сервіс 

Купити професійну індукційну плиту для кухні 

Компанія ПромТорг Україна пропонує купити професійні плити індукційні для кухні за вигідними цінами нашого виробництва з доставкою по Україні. Обладнання є невід'ємною частиною будь-якої кухні підприємств громадського харчування та призначене для приготування та підігріву їжі в кафе, барах та ресторанах, для яких важлива ергономічність. Професійні електроплити сертифіковані та відповідають стандартам якості. Замовити обладнання ви можете у наших менеджерів за телефонами +38(066)1630905. Плита індукційна професійна, купитияку ви можете від виробника ПромТорг, доступна для продажу в кредит або лізинг на 3, 6, 10 місяців на вигідних умовах з мінімальними переплатами. Також ми організовуємо безпечну та швидку доставку по Україні, гарантійне та сервісне обслуговування.

Особливості професійних індукційних плит виробництва ПромТорг

Обладнання відрізняється високою продуктивністю, витримує великі навантаження та розраховане на тривалу та безперебійну роботу. Залежно від конкретної моделі плити індукційні відрізняються за кількістю конфорок: одно-, дво-, чотири- і шести-конфорочні. Всі конфорки плоскі, круглої форми, виготовлені зі склокераміки, що дозволяє легко пересувати ємності по робочій поверхні і легко проводити очищення приладів. 

Конструктивні характеристики професійних плит для кухні

Для виробництва корпусу індукційних плит використовується якісна харчова нержавіюча сталь, яка відрізняється ергономічним дизайном і впишеться в будь-який інтер'єр професійної кухні. серед інших особливостей:

  • Регулювання потужності та температури;
  • Таймер (0-24 години), захист від перегріву;
  • Подвійна вентиляція: на дні та на задній стінці плити;
  • Сенсорна або комбінована панель керування;

В асортименті є моделі, що підключаються до фазної та трифазної мережі з напругою 220 В і 380 В. 

Продаж професійних індукційних плит

Професійні індукційні плити для кухні, які ви можете купити на вигідних умовах, виготовляються з надійних матеріалів, якість яких перевірена часом. На всю продукцію, а також на матеріали надаються сертифікати якості та відповідності нормам санепідемстанції. Ціна на обладнання повністю виправдана його функціональними властивостями та технічними характеристиками.