Професійний блендер для коктейлів

► Найкращі ціни на професійні блендери від компанії Промторг ✔ 100% гарантія якості ✔ доставка по Україні ✔ продаж в кредит ✔ сервіс

Купити професійний блендер

Для приготування різних коктейлів та смузі в барах та ресторанах використовують професійні блендери. Висока швидкість дозволяє миттєво подрібнити необхідні інгредієнти, а потужний двигун забезпечує тривалий справний термін служби в умовах щоденних інтенсивних навантажень. Деякі моделі професійних блендерів оснащені шумоподавлюючим ковпаком, за допомогою чого можна безшумно приготувати десерт, подрібнити овочі або подрібнити лід. 

Торгово-виробниче підприємство ПромТорг Україна пропонує купити професійний блендер для коктейлів та льоду за найкращою ціною з гарантією від виробника. Дане обладнання затребуване в барах, кафе, ресторанах, їдальнях , нічних клубах, оскільки дає можливість дуже швидко приготувати велику кількість десертів та коктейлів. Регульована швидкість дозволяє якісно подрібнити та змішати потрібні овочі та фрукти для конкретної страви чи напою. Все обладнання сертифіковане та відповідає стандартам якості. Купити за найкращими цінами промисловий блендер для баруви можете у наших менеджерів за телефоном +38 (066) 163-09-05. Професійні блендери для барів та ресторанів доступні для ✔ продажу в кредит або лізинг терміном на 3, 6, 10 місяців на вигідних умовах із мінімальними переплатами. Також ми організовуємо ✔ безпечну та швидку доставку по Україні, ✔ гарантійне та сервісне обслуговування.

Професійні блендери від найкращих виробників

Промисловий блендер незамінний на кухні будь-якого громадського харчування. За допомогою нього можна суттєво прискорити час приготування страв та коктейлів. Професійний кухонний блендер для коктейлів оснащений регулятором швидкості та двигуном високої потужності, завдяки чому він справно працює тривалий термін та майже не ламається. 

На сайті компанії ПромТорг Україна представлений широкий вибір якісного обладнання для барів та ресторанів від найкращих виробників. Тут ви легко підберете оптимальну модель із потрібними характеристиками італійського, американського, голландського та китайського виробництва. 

Переваги професійного блендера

Професійному блендеру властиві такі переваги: 

  • тривалий час роботи;

  • запас надійності;

  • висока продуктивність.

Це обладнання дозволяє обробити кілька кілограмів фруктів за короткий проміжок часу. За допомогою нього можна також швидко приготувати молочний коктейль або перемолоти лід. Промисловий блендер здатний витримувати інтенсивні навантаження безперебійної роботи, що дуже важливо для закладів високим рівнем відвідуваності. 

Неймовірна ціна на Продаж блендерів в ПромТорг |

Компанія ПромТорг Україна є офіційним дистриб'ютором та протягом кількох років успішно займається реалізацією обладнання для кухні, на яке надається 100% гарантія якості. Прилади встановлюються у кафе, барах ресторанах, де передбачено приготування складних, молочних та фруктових коктейлів. Також професійний блендер застосовується для виготовлення різних сумішей: соусів, пюре, кремів. Купити професійний блендер  для ресторануможна у кредит чи лізинг терміном на 3,6,10 місяців із мінімальними переплатами. Також ми організовуємо оперативну доставку по всій Україні та сервісне обслуговування. Ціна на обладнання повністю виправдана їх функціональними властивостями та технічними характеристиками. З усіх питань ви можете звертатися до наших компетентних менеджерів за телефоном +38 (066) 163-09-05.