Овочерізка електрична професійна для їдальні та кафе

► Кращі ціни на електричні овочерізки промислові ✔ 100% гарантія якості ✔ доставка по Україні ✔ продаж в кредит ✔ сервіс

Купити овочерізку електричну професійну

Принцип дії електричних овочерізок однаковий, але конструкція та дизайн можуть відрізнятися. За допомогою обладнання переробляється велика кількість продуктів без участі людських ресурсів. Кожна модель має різну продуктивність, яка може змінюватись в межах від 100 до 1000 кг/год.

Як матеріал для виробництва овочерізок електричних використовується нержавіюча сталь. Вона повністю безпечна для контакту з продуктами і не впливає на корозію. Прилади бувають суцільнометалеві або з пластиковим корпусом двигуна, завантажувального розтруба та штовхача. Є моделі, які виготовляють із литого алюмінію або нержавіючої сталі.

Професійна електрична овочерізка , купити  яку ви можете за вигідною ціною в компанії ПромТорг, працює від мережі з напругою 220 В. Є моделі, розраховані на трифазну електричну мережу. Велика різноманітність товарів дозволяє підібрати техніку, що ідеально відповідає вашим вимогам.

Професійна овочерізка: переваги та призначення 

Дане обладнання характеризується такими перевагами, як:

  • висока продуктивність; 
  • економія людської руди;
  • якісна та швидка нарізка продуктів, різна за формою та розмірами;
  • безпечні матеріали;
  • легкість очищення та експлуатації.

Професійні овочерізки електричні для їдальні та кафе  незамінні на кухнях підприємств громадського харчування. Вони чудово справляються з усіма видами продуктів і роблять гарну нарізку для салатів, рагу та багатьох інших страв.

В асортименті представлені овочерізки професійні для виробництва , протирочні машини , протирочно-різальні машини, установки для очищення овочів та комбайни.

Неймовірна ціна на електричні овочерізки в ПромТорг |

Компанія ПромТорг пропонує клієнтам широкий модельний ряд про вочерізок електричних промислових, купити які ви можете за вигідними цінами. На сайті є обладнання для нарізування та протирання продуктів. Кожна модель має кілька насадок для обробки. Наші менеджери дадуть відповідь на будь-які питання, що виникають, і при необхідності допоможуть підібрати потрібну модель. Купити професійну овочерізку виробничу можна також у кредит або лізинг терміном на 3, 6, 10 місяців на вигідних умовах. Доставка здійснюється по всій території України. Телефонуйте нашим менеджерам за телефоном +38(066)1630905. Прилади сертифіковані та відповідають стандартам якості, що висуваються до сучасного технологічного обладнання для підприємств харчування.