Промисловий шприц для ковбаси

►Кращі ціни на шприци для ковбас професійні ✔ 100% гарантія якості ✔ доставка по Україні ✔ продаж в кредит ✔ сервіс

Купити професійний шприц для ковбас

Професійний шприц  для ковбас – це спеціальний пристрій для наповнення фаршем оболонки, як натуральної, так і штучної. Це обладнання дозволяє робити копчені, варені, сирокопчені ковбаси, сардельки та інші аналогічні продукти. За допомогою ковбасних шприців можна готувати свіжі, смачні продукти за унікальними рецептами.

Шприц для ковбаси промисловий використовується для приготування продуктів із фаршу та ковбас. Техніка цього користується великим попитом у закладах комунального харчування та з виробництва. Він надає можливість швидко та без зусиль сформувати ковбасні вироби для подальшого продажу. У нашому каталозі ви можете купити професійні шприци ковбасні горизонтальні та вертикальні з ручним або електричним типом керування.

Ковбасний шприц: застосування та особливості

Апарати застосовуються у таких сферах діяльності:

  • м'ясопереробні цехи;
  • ресторани, кафе, їдальні;
  • супермаркети, магазини, торгові точки.

Шприц для ковбаси, купити який ви можете у компанії ПромТорг, простий в експлуатації та не вимагає навичок для роботи. Апарат є циліндром з встановленим всередині поршнем, що рухається вздовж, що і забезпечує подачу фаршу. На кінець циліндра встановлює вирва з оболонкою, куди надходить фарш. Процес наповнення – вакуумний, що забезпечує відсутність бактерій та вірусів. На виході ви отримаєте смачний продукт із приємним кольором та тривалим терміном зберігання. В наявності також фаршемішалки промислові .

Види ковбасних шприців

Для великого виробництва, де потрібно працювати з великими обсягами продукції, рекомендується вибирати шприци для ковбас електричні . Гідравлічна система обладнання забезпечує високу продуктивність за низького рівня шуму. Робота електричного шприца зручна та безпечна для користувачів. Але для роботи з невеликими обсягами фаршу більш відповідним може виявитися шприц для ковбас ручної . У техніці цього операція по наповненню фаршем виконується вручну.

Моделі вертикального виконання дозволяють заповнювати оболонку грубим фаршем. А горизонтальні шприци рекомендується використовувати для роботи з подрібненим фаршем.

Продаж шприців

Купити шприц для ковбаси за вигідними цінами ви можете вже зараз через сайт торгово-виробничого підприємства ПромТорг. З усіх питань, що стосуються конфігурацій, наявності та вартості вас проконсультують наші менеджери за телефоном +38 (066) 163-09-05. Товари сертифіковані та доступні для продажу в кредит або лізинг терміном на 3,6 та 10 місяців з мінімальними переплатами. Також ми організовуємо доставку купленого обладнання територією України, гарантійне та сервісне обслуговування.