Електричні тісторозкатки та тісторозгортальні машини

►Кращі ціни від виробника на електричні тісторозкатувальні машини 🍕 ✔ 100% гарантія якості ✔ доставка по Україні ✔ продаж в кредит ✔ сервіс

Купити тесторозгортальну машину електричну

Тестораскаточна електрична машина, купити яку ви можете за ціною зі знижкою , затребувана на підприємствах громадського харчування, що займаються виготовленням борошняної продукції 🍕. За допомогою техніки цього типу можна легко та швидко розкачати тісто до потрібної товщини та розміру. Тестораскатка електрична  професійна оснащена двома валками, між якими міститься тісто. Потім воно прокочується і намотується на качалку. Валки обладнання бувають різних розмірів, що впливає на ширину тесту, що розкочується 🍪. А товщина тіста залежить від зазору між валками. Ця характеристика вказується виробником окремо кожної моделі.

Електрична машинка для розкочування тесту забезпечує оперативну та якісну роботу, економить час та сили співробітників. Дане обладнання особливо корисне для дуже тонкого розкочування тесту 🍕 у великих кількостях, що вручну зробити нереально.

Види та призначення електричних тестораскаток

Обладнання використовується на підприємствах громадського харчування для розкочування тесту та підготовки його до формування кондитерських виробів та інших страв. Тестораскатки електричні, купити які ви можете в компанії ПромТорг, стануть незамінними приладами при виготовленні тіста для піци, чебуреків, пельменів, млинців, інших хлібобулочних виробів, пасти, локшини. Електричні тестороскатки застосовуються для крутого та листкового тіста. 

Пристрої поділяються на два типи:

  • настільні – переважно встановлюються на професійних кухнях у кафе, ресторанах, фаст-фудах, їдальнях, піцеріях, де не потрібне велике виробництво тестових заготовок;
  • підлогові - розраховані на велику кількість заготовок у хлібопекарських кондитерських цехах.

При виборі тестораскаток електричних зверніть увагу на такі характеристики:

  • товщина розкочування;
  • ширина передніх валків;
  • ширина задніх валків.

В асортименті представлені тісторозкатувальні машини настільні електричні та підлогові установки для середніх та великих обсягів виробництва. Також на нашому сайті ви можете купити тістоділитель, який дозволяє автоматизувати процес розрізання вимішаного тіста на шматки необхідної форми для подальшої обробки.

Широкий вибір обладнання дозволяє підібрати відповідне обладнання для різних виробничих завдань. У нашому каталозі ви знайдете тісторозкатки для крутого тіста і для листкового тіста, а також тісторозкатувальні машини для чебуреків, для пельменів , для піци.

Неймовірна ціна на Тесторозкатки електричні в ПромТорг |

Компанія Промторг займається продажем машинок для розкочування тіста протягом багатьох років. На сайті ви знайдете обладнання найпопулярніших брендів. Кожна модель виготовлена ​​із нержавіючих матеріалів з використанням якісних комплектуючих. Купити тестораскатки електричні  професійні від виробника можна вже сьогодні у компанії ПромТорг. На все обладнання надається 100% гарантія якості. Також ми організовуємо гарантійне та сервісне обслуговування. Менеджери допоможуть визначитися з вибором моделі та за необхідності оформлять замовлення. Доставка здійснюється по всій Україні. Товари доступні для продажу у кредит або розстрочку на 3,6 та 10 місць. З усіх питань звертайтеся за телефоном +38 (066) 163-09-05.