Електричний дільник тесту для пекарні

►Найкращі ціни на тестоділювачі електричні ✔ 100% гарантія якості ✔ доставка по Україні ✔ продаж в кредит ✔ сервіс

Купити електричний дільник тесту

Тістоділитель електричесій - це апарат, призначений для поділу тестової маси на заготівлі однакової величини. Дане обладнання здатне забезпечити високу точність порційного поділу тіста, підготовленого на основі безопарного, опарного та прискореного способу його приготування. Тістоділитель-округлювач має додаткову функцію, що дозволяє надати порційним шматочкам тіста однакову форму.

Електричні тістоділителі, купити які ви можете за вигідною ціною в компанії ПромТорг, дозволяють за короткий час точно розділити тісто і зробити заготовки. За рахунок автоматизації робочий процес пришвидшується, і пекарям вдається зробити більше борошняних виробів, ніж вони формували тісто вручну. В асортименті представлений дільник тесту ручний від виробника Mac-Pan (Італія) .

Види тістоділителів

Обладнання має попит у хлібопекарнях, кондитерських цехах або будь-яких закладах, де передбачена робота з тестом у великих обсягах. Тістоділитель дозволяє швидко розділити заготівлю з борошна на шматки бажаної форми, розміру та ваги. Також на нашому сайті ви можете купити кутер за вигідними цінами, який використовується для швидкого та якісного подрібнення продуктів харчування, приготування сумішей, майонезів

Завдяки широкому асортименту пристроїв є можливість купити тістоділювач, який буде відповідати конкретним вимогам. На сьогоднішній день представлені такі види обладнання:

  • ручні - підходить для маленьких пекарень та цехів, де немає необхідності виробляти більш ніж 15-20 заготовок масою до 400 г. Тісто розміщується на спеціальній поверхні, рівномірно розподіляється та за рахунок важеля опускається різальний вузол.
  • напівавтоматичні - підійдуть для малих та середніх підприємств громадського харчування, здатні обробляти до 50 кг/годину розділеного тесту. Передбачено матрицю, яка ріже тісто на квадрати. Розміщення тесту відбувається за рахунок оператора, який задає параметри заготівлі, процес розподілу запускається з панелі керування;
  • автоматичні – застосовувані на підприємствах середніх та великих підприємствах. Тісто завантажується в камеру та заготовка формується автоматично.

Неймовірна ціна на Тістоподільники в ПромТорг |

Купити тістоділитель за вигідною ціною з гарантією від виробника можна в інтернет-магазині ПромТорг. Замовити апарати ви можете у наших менеджерів за телефоном +38(066)1630905, вони дадуть відповідь на будь-які питання, що виникають, і при необхідності допоможуть підібрати потрібну модель. Обладнання доступне для продажу в кредит або лізинг на 3, 6, 10 місяців на вигідних умовах. Доставка здійснюється територією України. Також ми організовуємо гарантійне та сервісне обслуговування.